Nasz profil na GoldenLine Nasz profil na LinkedIn Nasz profil na Facebooku

+48 666 030 314 kontakt@tech-com.pl

TC Procedury

Marzą Ci się procedury i instrukcje w twojej firmie, które funkcjonują jak w zegarku - wszystkie na swoim miejscu, zawsze pod ręką a jednocześnie dostępne tylko dla uprawnionych osób ? Przedstawiamy zatem TC Procedury.
 
Aplikacja TC Procedury jest narzędziem wspierającym proces zarządzania jakością, a w szczególności tworzenie, modyfikacje oraz gromadzenie dokumentów, procedur i instrukcji. Każdy z pracowników jest informowany o procedurach go dotyczących i mobilizowany do ich stosowania oraz doskonalenia. Wszystkie firmy stosujące u siebie normy jakości mogą korzystać z TC Procedury, bez względu na rodzaj działalności przedsiębiorstwa jak i stosowane normy jakości.
 
Jeśli Państwa firma dopiero planuje wprowadzić u siebie Zarządzanie Jakością, lub pozostać tylko przy własnych procedurach wewnętrznych, także może skorzystać z TC Procedury, które uporządkują proces tworzenia dokumentacji i przyniosą korzyści na przyszłość. Nie ma tutaj ograniczeń dotyczących konkretnej normy jakości. Procedury wewnętrzne oraz normy ISO pomagają poukładać praktycznie każdy proces przebiegający w przedsiębiorstwie, wpływają na podniesienie jakości i ciągłe doskonalenie działalności firmy. Przekłada się to wprost na zadowolenie klientów oraz pracowników dzięki uporządkowaniu ich działań.
 
Skontaktuj się z nami na niezobowiązujące spotkanie. 

Więcej dowiesz się z karty produktu
TC PROCEDURY - KARTA PRODUKTU     pobierz