Nasz profil na GoldenLine Nasz profil na LinkedIn Nasz profil na Facebooku

+48 666 030 314 kontakt@tech-com.pl

TC Korespondencja

Czy Twoją firmę zalewa fala papierów, maili i dokumentów elektronicznych, nad którymi ciężko jest zapanować? Podajemy Ci koło ratunkowe w formie spersonalizowanej pod Twoje potrzeby aplikacji, która nad tym zapanuje.

TC Korespondencja jest elektronicznym odpowiednikiem pocztowej książki podawczej, dzięki swoim funkcjom przenosi ją na wyższy poziom. Służy do gromadzenia korespondencji przychodzącej i wychodzącej w łatwej do wyszukiwania formie. Dzięki powiązaniu ze strukturą organizacyjną Klienta, umożliwia przypisanie osoby odpowiedzialnej za dany dokument i procedowanie go dalej. Aplikacja oprócz korespondencji tradycyjnej-papierowej pozwala także gromadzić i segregować emaile, zapisy rozmów telefonicznych (z systemu CRM) oraz faksy. Rozwiązanie to znajdzie zastosowanie w każdej branży i przedsiębiorstwie o dowolnej ilości pracowników, które boryka się z dużą ilością informacji wchodzących i wychodzących z firmy.

Zamiast "niby-gotowego" rozwiązania pudełkowego, proponujemy aplikację, która jest indywidualnie dopasowana pod konkretną firmę i jej wymagania. 

Więcej dowiesz się z karty produktu
TC KORESPONDENCJA - KARTA PRODUKTU     pobierz