Nasz profil na GoldenLine Nasz profil na LinkedIn Nasz profil na Facebooku

+48 666 030 314 kontakt@tech-com.pl

TC Faktury

W Twojej firmie pojawia się duża liczba faktur i ciężko zapanować nad ich sprawnym i uporządkowanym obiegiem?

Rozwiązaniem jest aplikacja TC FAKTURY - bat na nieuporządkowane dokumenty papierowe i elektroniczne. Przy wielu obszarach w jakich działa Twoja firma lub przy złożoności i wieloetapowości procesów np: zakupowych niezbędne jest utworzenie logicznych obiegów faktur. Ułatwi to przyporządkowanie dokumentów kosztowych do właściwego ośrodka kosztów: działu, budżetu, inwestycji, projektu. Przestaje być tu problemem obieg faktur przez wiele szczebli decyzyjnych - z pomocą TC Faktury następuje to automatycznie i w znacznie krótszym czasie niż tradycyjnie.

Aplikacja TC Faktury przechowuje i tworzy rejestr wszystkich faktur kosztowych. Integruje się z posiadanym system FK i zarządza obiegiem faktur. Z poziomu aplikacji odbywa się merytoryczny opis oraz formalna weryfikacja faktury. Każdy pracownik ma dostęp do aplikacji zgodnie ze stanowiskiem, posiadaną rolą w strukturze firmy oraz krokiem obiegu.

TC Faktury współpracują z urządzeniami wielofunkcyjnymi z opcją skanowania dokumentów a także systemami automatycznego rozpoznawania tekstu OCR, co dodatkowo automatyzuje proces obiegu.

Nie zastanawiaj się dłużej jak ujarzmić firmowe faktury - skontaktuj się z nami na niezobowiązujące spotkanie. 

Więcej dowiesz się z karty produktu
TC FAKTURY - KARTA PRODUKTU     pobierz